banner
home / contact / contacteer ons

Contacteer ons






Berghman Christiana - Zaakvoerster
Vervelghe Filip - Verkoop binnendienst
filip@debruyne-nv.be




De Bruyne Paul - Senior Manager
Dewyn Leroy - Verkoop buitendienst
0496/27.90.34
leroy@debruyne-nv.be




De Bruyne Youri - Zaakvoerder
Laquiere Lindsey - Verkoop buitendienst
0496/27.90.35
lindsey@debruyne-nv.be




Vandenhende Amber - Administratief bediende
Vandenbroucke Eric - Hoofd technische dienst
amber@debruyne-nv.be
0496/27.90.33
eric@debruyne-nv.be





De Bruyne Dieter - Verantwoordelijke aankoop
Samyn Eddy - Technische dienst
dieter@debruyne-nv.be




De Bruyne Sandro - Verkoop binnendienst
Kerkhof Hans - Technische dienst
sandro@debruyne-nv.be




De Bruyne Vital - Verkoop binnendienst
Loyson Kevin - Technische dienst
vital@debruyne-nv.be




Buyse Christophe - Boekhouding
Vanderbeken Brecht - Technische dienst
christophe@debruyne-nv.be




Seynaeve Nancy - Administratief bediende
nancy@debruyne-nv.be